» 6.400 maddeden oluşan geniş panel kan testi ve kişiye özel terapiler ile, mevcut ve ileride oluşabilecek pek çok rahatsızlığın önüne geçmek mümkün olabilmektedir.

» Alman biorezonans teknolojisiyle yapılan kan testinde, gıda intoleranslarından mantar-bakteri-parazit gruplarına, alerjilerden ağır metal birikimine kadar geniş kapsamlı bir tarama yapılmaktadır.

» Yetişkinlerden, bebek ve çocuklara kadar her yaş grubuna test ve terapiler uygulanabilmektedir.

Biorezonans kan testiyle ilgili detaylı bilgi için merkezimizi arayın.

0 222 322 22 12

Biorezonans Kan Testi Nedir?

Biorezonans kan testi, vücudumuzda yük oluşturarak sağlığımızı olumsuz etkileyen maddeleri tespit edebilen geniş kapsamlı bir testtir.

»Herhangi bir görünür sağlık sorununuz olmasa bile, vücudunuzda her gün taşıdığınız gereksiz yükleri tespit edebilmek için,

»Mevcut sağlık sorunlarınıza sebep olan, yaşam kalitenizi düşüren yükleri anlayabilmek için,

»Ya da gelecekte oluşabilecek rahatsızlıkların şimdiden farkına varabilmek için geniş kapsamlı kan taramasının yapılmasını faydalı bulmaktayız.

Anadolu Biorezonans’ta yaptırabileceğiniz geniş panel kan testi, Alman teknolojisi cihazlarla biyofiziksel olarak yapılır ve parmaktan alınan kan örneği üzerinde 6.400 patolojik maddenin frekans taraması gerçekleştirilir. Ayrıca, test sonucuna göre kişiye özel hazırlanan biorezonans terapilerine de katılmanız mümkün.

Kan Testi İçeriği

Alman biorezonans teknolojisiyle, parmağınızdan alınan yalnızca birkaç damla kan örneğinde 6.400 maddenin frekans taraması yapılabilmektedir. Kan testimizin içerisine gıda intolerans testi ve alerji testi de dahildir.

Aşağıda saydığımız zararlı frekans kodları kanınızda varsa, test sonucunuzda bunları pozitif olarak görebiliyorsunuz:

Alerjiler (ör. ev tozu akarı, ofis tozu, polenler, kedi tüyü & köpek tüyü alerjisi, güneş alerjisi…)

Gıda İntoleransları (ör. inek sütü, buğday, şeker, yumurta, çilek, histamin…)

Virüsler (ör. Herpes, kilo almaya yol açan Adenovirüs 36, Epstein-Barr Virüs EBV…)

Mantar Enfeksiyonları (ör. bağışıklık sistemini yoran Candida Albicans, Aspergillus küf mantarı…)

Bakteriler (ör. mycobacterium, camplobacteri…)

Parazitler (ör. kıl kurdu oxyuris, akciğer kelebeği, fasciolopsis…)

Kimyasal Maddeler (ör. formaldehit, benzin türevleri, temizlik maddeleri…)

Ağır Metal Birikimi (ör. parfümlerin vücudumuza yüklediği alüminyum, amalgam dolgu kaynaklı cıva…)

Gıda Katkıları (ör. E310, E339, E340, E620…)

Çevresel Toksinler ve Daha Pek Çok Madde…

Biorezonans Terapileri

Kan testinizin sonuçları çıktı, ve artık bu yüklerden kurtulmak istiyorsunuz. Merkezimizden randevu aldıktan sonra vakit geçirmeden terapilerinize başlayabilirsiniz.

Biorezonans terapileri, kan testi sonuçlarına göre tamamen kişiye özel olarak uygulanmaktadır. Biorezonans terapileri sonrasında hücrelerin bilgi alışverişi eski düzenli haline gelmesi ve hastalıklara sebep olan bu yabancı frekansların bedenimizden atılması amaçlanır ve terapiler esnasında günlük hayatınızda faydalı olabilecek bilgiler de aktarılır.

Biorezonans terapilerinde, oturarak veya rahat halde yatarken elinizde tutacağınız elektrotlar aracılığıyla frekans bilgileri vücudunuza iletilir. Biorezonans, ilaçsız, iğnesiz, yan etkisi olmayan bir yöntemdir. Terapi sırasında negatif hiç bir şey (ağrı, acı vb.) hissedilmemekte ve tamamen doğal frekanslar esas alındığı için terapilerin yan etkisi bulunmamaktadır. Terapilere genellikle haftada bir gün gelinmesi yeterli olmaktadır.

Biorezonans Teknolojisi Nedir?

Biorezonans, Almanya’da geliştirilmiş bir teknoloji olmakla birlikte günümüzde 90 ülkede 16.000’den fazla merkezde uygulanmakta olan, temeli kuantum fiziğine ve maddelerin yaydığı frekanslara dayanan bir test ve terapi yöntemidir.

Dünyadaki canlı ve cansız tüm nesnelerin kendine özgü frekansları vardır ve birer elektromanyetik alan oluştururlar. Alerjenler, virüs, bakteri, mantar gibi mikroorganizmalar, ağır metaller ve buna benzer sağlığımızı tehdit eden etkenlerin de kendilerine özgü frekansları vardır ve vücudumuza girdiklerinde metabolizmamızın titreşim ahengini bozarlar. Bu da uzun vadede çeşitli hastalıklara neden olmaktadır.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH