Dünyada 90 ülkede 16.000 merkezde yaygın olarak uygulanan ancak ülkemizde geçmişi daha yeni olan biorezonans terapi yöntemi, vücuttaki frekans örneklerine (vücuda ait titreşim örneği) dayanmaktadır. Hiçbir yan etkisinin olmadığı 35 yıldan fazla bir süre içinde tecrübe edilmiş ağrısız ve ilaçsız, biyolojik bir metottur. Biorezonans terapileri ile hastalığın esası temel alınmakta ve başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

Biorezonansın Çalışma Mantığı

Kuantum mekaniği düşüncesine göre (Debrogli Nobel Ödülü 1929) madde küçük parçacıklardan oluşmuştur . Bir diğer az bilinen buluş hücrelerin birbirleriyle belirli dalga boyundaki frekanslarla iletişim kurduğudur. Bu iletişim rahatsız edici frekanslar yok ise mükemmel çalışır ve kişi sağlıklı kabul edilir. Fakat, örneğin vücuda giren bir toksinin rahatsız edici titreşimleri hücreler arasındaki iletişimi bozar. Yani, bu toksin rahatsız edici frekans örneğine sahiptir.

İnsan vücudu elektromanyetik frekanslar yayar. Hasta ve sağlıklı insanın frekans yapısı birbirinden farklıdır. Hastalığa yol açan etkenin frekansı (amalgam, polen, bakteri, virüs, mantar vs. frekansları) hastanın frekans örneğinde saklanarak vücudun normal frekans düzenini bozarlar.

Biorezonans çalışma mantığıyla ilgili aşağıdaki 2 dakikalık film de konuyu özetlemektedir.

Kısaca Biorezonans Nedir?

Dünyada başarı ile uygulanan ancak ülkemizde az bilinen Biorezonans terapi yöntemi, vücuttaki frekans örneklerine (vücuda ait titreşim örneği) dayanmaktadır. BICOM Biorezonans cihazı, vücuda yerleştirilen elektrotlar yoluyla frekans düzenini bozan, hastalık yapan etkenin titreşim örneğini tespit eder, değiştirir ve manyetik bir minder yoluyla hastanın vücuduna iade eder. Dolayısıyla hücrelerin düzenli bir şekilde bilgi alışverişi tekrar sağlanmış olur.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH