Ailem aslen Konya’lı ama ben Isparta’da doğdum ve ilk ve orta öğrenimimi bu güzel şehirde tamamladım. İlk okul öğretmenim Bekir Altındemir’in çok değerli katkıları sayesinde hep başarılı, meraklı, öğrenme sevgisi ile dolu bir öğrenciydim.

Modern tıbba yüzde yüz inanmış, idealist bir hekim olarak, İzmir 9 Eylül Tıp Fakültesini 1984 yılında bitirdikten sonra, ilk görev yerim Doğu Karadeniz Bölgemizde bir köy sağlık ocağıydı.

İlk hastam, iki aylık bir bebek, yüzünde ve vücudunda sivilceler çıkmış, durmadan ağlıyor diye getirmiş genç annesi. Muayene ettim ve kullanılması gereken ilaçları yazdığım reçete kağıdını uzattım, almadı. ‘’Köyde eczane yok, sen iyi edemez misin Doktor Bey ’’ dedi. O reçeteyi uzun yıllar sakladım.

İlk hastamda başlayan ilaçsız tedavi seçenekleri arayışım, daha sonraki yıllarda, tıp fakültesinde öğrenmediğim tedavi (daha doğrusu) şifa yöntemlerini de araştırmama neden oldu.

Akupunktur, homeopati, manuel terapi,fitoterapi, kupa terapisi ve hirudoterapi, nöral terapi, ozon terapi gibi şifa uygulamalarını inceledim ve ilk kez,İstanbul’da nöbet tuttuğum bir özel polikliniğin nöbetçi doktor odasında, biyorezonans cihazı ile karşılaştım.

Aile hekimliği uzmanlık eğitimi almam ve bu sayede daha geniş bir çerçevede hastalarıma faydalı olmaya çalışma gayretim, mesleki tatmin sağlayamamıştı. Diyabet, hipertansiyon, romatizmal hastalıklar gibi daha pek çok hastalık ömür boyu ilaç tedavisi gerektiriyordu ve hastaların, hasta yakınlarının sıkıntıları beni mutsuz ediyordu.

Biyorezonans sistemi, tam aradığım bir şifa yöntemiydi. Geniş kapsamlı, bilimsel, yan etkisiz, zararsız ve özellikle kronik hastalıklarda şifa amacı taşıyan bir terapi seçeneği olması ikna olmamı sağladı.

Biorezonans teşhis ve terapi sistemlerinde, kuantum fizik, biyofizik, akupunktur,elektronik yanında, tıbbi bilgilerin kullanılmasıı ile oluşan biyorezonans cihazlarını kullanıyoruz. Özellikle alerji, bağımlılık (sigara, alkol) gibi durumlarda sonuçlar oldukça iyidir. Hastalıklarda, kemoterapi, radyoterapi gibi vücudun desteğe ihtiyacı olduğu durumlarda faydalı olmaktadır.

Rahat bir koltukta otururken, ağrısız, acısız terapi konforu deneyimlenmiş olur. Sigara bağımlılığı uygulaması, % 90 üzerinde başarı sağlamaktadır.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH